Tavşanlı Mobil

nurpak

nurpak
Sayfa hit =10589
Şikayet

0532 623 98 39

nurpak menüsü
nurpak

ŞOK NURPAKTA EV TEMİZLİĞİNDE ,İŞYERİTEMİZLİĞİNDE FABRİKATEMİZLEMEDE MERDİVENTEMİZLEMEDE KURU TEMİZLEMEDE %20 İNDİRİMBAŞLAMIŞTIR.
 
GARANTİLİTEMİZLİK YAPILIR

TAVŞANLI ÖZ NURPAK İLETİŞİM

      0553 7408722 - 0553 740 87 21
0274 615 33 93

TAVŞANLI EV TEMİZLİK ÜTÜLEME MERKEZİ

öZ Nurpak temizlik firma olarak kaliteli vede güleryüzlü hizmet ile temizlik işlerinizi yapmaktayız.Firmamız kuruluşundan bugüne çoksayıda referanslı işler yapmıştır.Temel pirensibimiz kaliteli ve en uygun fiyat ilkesi ile hizmet vermektir.Tavşanlıdaki işyerimizde büro,merdiven,okul,ev, işyeri ,fabrika ,yurt vede marketlerin temizlik işlerini yapmaktayız.Artık temizlik işlerini düşünmeyin tavşanlı temizlik firması olarak ev işyeri temizliği.Halı,kilim,yolluk yıkama,koltuk yıkama,çamaşır yıkama vede çamaşır ütüleme hizmetlerini vermekteyiz.

Tavşanlı evtemizlik ütüleme merkezi olarak size birtelefon kadar yakınız.İnternetten bize ulaşmanız için websitemizi kurduk.İnternet sitemizden bize mail atarak ulaşabilirsiniz telefon numaralarımızdan bizi arıyabilirsiniz. Üniversite öğrencileri artık çamaşır ütü işlerini dert etmeyin nurpak temizlik size bir telefon kadar yakın.Arayın görüşelim çamaşr ütü derdinden kurtulun kaliteli ve hesaplı hizmeti görün.

MONT ,TAKIM ELBİSE ,İPEK ,KAŞMİR ,DİKİŞ ,ÜTÜ ,GARANTİLİ KURU TEMİZLEME HERTÜRLÜ ÇAMAŞIR YIKANIR.

nurpak blok1
Koltuk Yıkama

nurpak blok2
Ev İşyeri Temizliği

nurpak blok3
Çamaşırı dert etmeyin Öz nurpak firma olarak çamaşırlarınızı yıkıyoruz ve ütülüyoruz.

nurpak
Telefon :0274 615 3393

Firma Kategori:

Tavşanlı Temizlik şirketleri