üye
Tavşanlı Mobil
Tavşanlı okul servisi | Servis kiralama | minibüs kiralama

hayvanlarikorumadernegi hakkımızda

Sayfamız yeni açılmıştır zamanla daha iyi gelişecek herkesin tanıdığı sitelerden birisi olacak tabikide sizlerin dualarıyla inşaallah.Sitemiz haftada bir kere güncellenecektir.Sitemize yardımcı olmaya çalışalım.Sitemizin zamanla bilgisi ve içeriği artarak sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.Sitemiz sizlere hizmet vermekten gurur ve sevinç duyar.Sizlerde bu siteyi elinizden gelerek yayarsanız seviniriz mesela facebook,twitter,instagram vb... gibi yerlerde sitemizi paylaşarak daha çok insanın sitemize gelmesini ve sitemizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.Sitemize girdiğiniz için teşekkür ederiz tekrar gelmenizi isteriz.
  
                  Sitemiz hizmet vermekten gurur duyar


ŞUNUDA UNUTMAYALIM 
SİTEMİZ 

TAVŞANLI BELEDİYESİNİ ARAYIN LÜTFEN,BİZ SADECE İNTERNETTE HAYVANLARI SAVUNMAKTAYIZ GERÇEKTE BİR KURULUŞ DEĞİLİZ.AYRICA BU SİTE BELEDİYEYE AİT DEĞİLDİR.

SİTEMİZ HAKKINDA BEĞENMEDİĞİNİZ,ÖNERİLERİNİZ,ELEŞTİRİLERİNİZİ,SİTEDE SORUNLARI ,SIKINTILARI ÜYE OLARAK İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Hayvanları koruma derneği blok1
Hayvanları koruyalım ve sevelim

Hayvanları koruma derneği blok2
Hayvanlarda bir canlıdır unutmayalım.

Hayvanları koruma derneği blok3

Hayvana binecekseniz tatlılıkla bininiz. Yük vuracaksanız takatinin üstünde yüklemeyiniz. Kesecekseniz en az ızdırap verecek şekilde kesiniz.

Hz. Muhammed