Tavşanlı Mobil
minibüsmü kiralamak istiyorsunuz?Okul(öğrenci) servisimi arıyorsunuz?

Tavşanlı Sıhhi Tesisatçı ve Muslukcu

Tavşanlı Sıhhi Tesisatçı ve Muslukcu

tavsanlisihhitesisatcivemuslukcu

Tesisat Ve Musluk Hizmetlerimiz

 

Kütahya Tavşanlı'da bulunan firmamız başta Tavşanlı olmak üzere civardaki tüm ilçe ve köylere hizmet sunmaktadır. Tavşanlı tesisatçı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle telefon ve Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sadece 30 dakika içerisinde verdiğiniz adreslere personel göndermekteyiz. Çözüm odaklı ekibimiz, alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde yedek parça temini ve periyodik kontroller de yapıyoruz.

 

 Tavşanlı Musluk Hizmetlerimiz

 

 Sizlere sunduğumuz tavşanlı muslukçu hizmetlerimiz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tıkanma başta olmak üzere musluklarınızda meydana gelen tüm sorunları aynı gün içerisinde çözüyoruz. Kullandığımız ekipmanlar tamamen teknoloji destekli olduğu için herhangi bir tesisatı kırmadan, pratik ölçülerde gerekli kontrolleri gerçekleştiriyoruz.

 

 Aynı zamanda iş yeri ve ofislerinizdeki musluk arızaları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm su kaçağı tespitlerini de teknolojik cihazlar ile gerçekleştiriyoruz. Sadece birkaç saat içerisinde tüm tesisat ve musluk kontrolleri tarafımızca yapılmaktadır.

 

 Musluk ve Tesisat Hizmetlerinde Fiyatlarımız

 

 Fiyat politikamız oldukça esnek olup her bütçeye uygundur. Size sunduğumuz yedek parçalar da tamamen orijinal olup indirimli fiyatlarla temin edebileceğiniz rakamlardadır. 

 
Kütahya Tavşanlı sıhhi tesisat,tesisatçı,muslukçu olarak işlerinizi yapmaktayız.İbrahim akyol tesisat işlerinde ustadır.işlerini temiz ve sağlam yapmakta Tavşanlı'da en ünlü tesisatçılarındandır.Tesisat işi deneyim ve beceri ister.Her tesisatçıyım diyene güvenmeyin işin ehline işi verin.Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.
 
 

İletişim telefonlarımız 0542 305 00 32

etiketler:

Tavşanlı tesisat

 

Tavşanlı tesisatçı

 

Tavşanlı muslukçu

 

Tavşanlı sıhhi tesisat----------------------------

Tavşanlı Sıhhi Tesisatçı ve Muslukcu blok1

Tavşanlı Su tesisat işlerinizi yapmaktayız.Bir telefon kadar yakınız


Tavşanlı Sıhhi Tesisatçı ve Muslukcu blok2
Tavşanlı Doğalgaz tamir bakım işlerini yapmaktayız.

Tavşanlı Sıhhi Tesisatçı ve Muslukcu blok3
Tavşanlı kalorifer tesisatı işleri yapmaktayız

Tavşanlı Sıhhi Tesisatçı ve Muslukcu
Telefon :05423050032

Firma Kategori:

Tavşanlı Tesisatçı